Kurumsal ve kişisel web sitesi tasarımlarınıza profesyonel çözüm...

Web sitesi sahibi olmak sihirli bir değnek gibidir. Binlerce kişi, siz farkında bile olmadan şirketinize ulaşır. Web sitenizle yeni müşteriler kazanın ve sektördeki rakiplerinize imajınızla fark atın!

Henüz bir Web Siteniz Yok mu?
Web Tasarımı Çalışması Bitmedi veya Sorun mu Çıktı?
Web Sitesi Yaptırdınız. Fakat Güncelleyemiyor musunuz?
Web Siteniz Yetersiz Kaldı. Geliştirmek mi İstiyorsunuz?
Web Siteniz Konusunda Danışmanlık mı İstiyorsunuz?

İstediğiniz zaman güncelleyebileceğiniz dinamik, kullanımı kolay web siteleri kuruyoruz. Henüz bir web siteniz yok ve nasıl web sitesi sahibi olacağınızı bilmiyor musunuz ? O zaman;

Doğru adrestesiniz...

Nasıl Web Sitesi Sahibi Olacaksınız?

Domain Name Alımı (Alan Adı Tescili)
Daha önce alan adı tescili yaptırmamış müşterilerimizin öncelikle alan adı tescili yaptırmaları gerekmektedir. Alan adı sizin internetteki isminiz-ünvanınızdır. İsteğiniz doğrultusunda sizin adınıza Domain Name (Alan Adı) alımını gerçekleştirilmektedir.
Web Hosting Alımı
Web hosting hizmeti ile alan adınız ve eposta adresleriniz çalışmaya başlayacaktır. Web sitenizin ve eposta adreslerinizin çalışmaya başlayabilmesi için Alan Adı Tesciline müteakip web hosting hizmeti almanız gerekmektedir.
Web Sitesi Kurulumu
Daha önce yaptığınız veya yaptırdığınız bir web sitesi varsa bunu internet ortamındaki hostinginize yüklemelisiniz. Yoksa; web sitesi tasarımı çalışması yaptırmanız gerekmektedir.

DİNAMİK WEB SAYFALARI

Tasarım ve içeriği sistem yöneticisi ve/veya sahibi tarafından güncellenebilen-değiştirilebilen sayfalardır. Site içerisinde yer alan duyurular, etkinlikler, kampanyalar, haberler, fiyat ve ürün listeleri gibi sürekli güncellenmesi gereken alanların yönetimi Dinamik Tasarım ile kolaylıkla kontrol panelinden yapılabilmesi mümkündür.

Böylece sitenin tamamının yönetimi site sahibi tarafından yapılabilmektedir. Sürekli içeriği yenilenen dinamik bir site; ziyaretçilerin gözünde kurumsal imajınızı artıracak ve web trafiğinize canlılık kazandıracaktır.

Canlı, hızlı ve dinamik bir web sitesi, prestijinizi artırmanın ve interaktif tanıtımın en kolay yoludur. Bir kaç kez masraf yaparak güncellenemeyen tarzda klasik bir web sitesi yaptırmaktansa, uzun vadeli bir yatırım olarak düşünerek dinamik web sitesi yaptırmak daha akılcı ve karlı bir düşünce olacaktır.

Dinamik Web Sayfaları size ne sağlayacak?

Web Sitenizi oluşturan metin ve resimlerin, kontrol panelinden sizin tarafınızdan istediğiniz zaman güncellenebilmesi,
Ürün, firma ve kurum bilgilerinin istenildiği zaman kolaylıkla güncellenebilmesi,
Her an güncelleme imkanı ile, web sitenizin her zaman yeni ve canlı olması,
Kontrolün sizde olması ile firmaya/kişiye bağımlılığınızın olmaması.